Du titta på den gamla hemsidan.
Var vänlig och uppdatera dina bokmärken.
Den nya sidan finns här:
https://jarfallaok.se/
Dag | Aktiviteter |
Sön 1 |
|
Mån 2 |
Styrka: 19:00‑21:00 Vasaloppsstyrka, Olovslundsskolan |
Tis 3 |
Soppan: Langerak 18:00 Distansträning. Hemlängtan., Kungsängen/Stäket se mer info 18:00 Ungdomsträning 6-12år Vattmyraskolan 19:45‑21:00 Intro om motionsbanläggning, Styrelserummet, Granskog 20:15‑21:00 Jun/sen Elitmöte, Granskog |
Ons 4 |
Tävling: 18:30 Natt-KM vid Hällkana, Hällkana54 |
Tor 5 |
18:00 Intervaller, Granskog 19:45 Teori, Granskog |
Fre 6 |
|
Lör 7 |
08:00‑12:00 Granskog/bastubyggnaden uthyrt mellan kl. 8:00-12:00: Städning 10:00‑13:00 Tjejträning för 13 år och äldre, Granskog Granskog uthyrt: 13:00‑17:00 OK Denseln |
Sön 8 |
Granskog uthyrt: 11:00‑15:00 OK Kåre |
Mån 9 |
Styrka: 19:00‑21:00 Frälsningsarmestyrka nej främlingslegionstyrka var det, Olovslundsskolan |
Tis 10 |
Soppan: Asbjörn Motionsvärdar: Birgitta B 18:00 Ungdomsträning 6-12år Vattmyraskolan 18:00 Teknik, Bro Ridskola (P) 20:00 Vårkickut förberedelse, Granskog, styrelserummet |
Ons 11 |
Tävling: Miia Stockholm by Night, #5, final, Tullinge8 |
Tor 12 |
Senaste anmälan: 13-14 träffar varandra #3 |
Fre 13 |
|
Lör 14 |
Granskog uthyrt: 13:00‑18:00 SNO |
Sön 15 |
13-14 träffar varandra #3 09:00‑14:00 Vårkickut, Granskog 18:30 Elit & träning & tävling, Telefon/Video |
Mån 16 |
Styrka: 19:00‑21:00 OBS! Hemmastyrka, Hemma hos var och en, klicka och se mer |
Tis 17 |
Soppan: INSTÄLLD soppa
18:00 Ungdomsträning 6-12år Granskog 18:00 Teknik, Ängsjö friluftsgård (P) Tävling: 18:30‑20:00 Natt-KM HD10-14 (finns öppen bana), Granskog41 |
Ons 18 |
19:00 VinterNattCup#6 ERSÄTTS med annan träning, Görvälnsbadet (P)15 |
Tor 19 |
18:00 Vårspring för JOK junior/senior elit, Granskog 18:00 Vårspring även för övriga (orange/lila/svart etc), Granskog |
Fre 20 |
19:30‑21:30 Granskog uthyrt/Frank |
Lör 21 |
08:00‑12:00 Granskog/bastubyggnaden uthyrt mellan kl. 8:00-12:00: Städning |
Sön 22 |
Tävling: 10:00 Kringelträffen INSTÄLLD, Järna
19:00‑21:00 Ungdomsektionsmöte, Granskog 19:00 E&T&T, Videomöte |
Mån 23 |
Styrka: 19:00‑21:00 Hemmastyrka, se info klotterplanket 22 mars |
Tis 24 |
Soppan: INSTÄLLD
18:00 Ungdomsträning 6-12år Granskog 18:00 Teknik, Granskog, Samling UTOMHUS utanför skidstugan |
Ons 25 |
18:00 1000 m intervaller SAAB-rakan, SAAB-rakan |
Tor 26 |
|
Fre 27 |
Tävling: Sumpnatta, Ursvik20 |
Lör 28 |
Tävling: Nyköpingsorienteringen INSTÄLLD, Buskhyttan
10:00‑11:00 Veckans bana. Obs egen utskrift, Se mer info |
Sön 29 |
Tävling: Skid-O: SkidO, SM, sprintprolog och publiktävling, Boden INSTÄLLD, Boden
Budkavle: 09:30 Måsenstafetten INSTÄLLD, Buskhyttan |
Mån 30 |
Tävling: Skid-O: SkidO, SM, jaktstart, Boden INSTÄLLD, Boden
Styrka: 19:00‑21:00 Virtuell-styrka, Hemma |
Tis 31 |
Soppan: INSTÄLLD soppa
18:00 Ungdomsträning 6-12år Granskog 18:00‑19:30 Tisdagsträning, OBS olika samlingsplatser, Granskog/Tånglöt |